Sklep internetowy ze szkłem zdobionym
Dekorujemy nasze produkty od 1983 r.
0 szt., 0,00Do kasy

Kieliszki do szampana, wina

W asortymencie posiadamy kieliszki do wina czerwonego i białego, a także do szampana czy koniaku. Dostępne są produkty z różnymi zdobieniami, zarówno klasycznymi, jak i bardziej nowoczesnymi. Szeroki wybór dostępnych wzorów z pewnością sprawi, że wśród nich każdy znajdzie takie, które wpasują się w jego indywidualny gust. Nasz sklep internetowy ze szkłem ozdobnym oferuje szeroki wybór produktów, które pozwolą jeszcze lepiej cieszyć się smakiem ulubionych napojów alkoholowych lub deserów.

Nasz sklep internetowy ze szkłem zdobionym posiada ofertę skomponowaną w taki sposób, że potrafi zachwycić nawet najbardziej wymagających klientów. Dostępne są wzory, takie jak Atena, nawiązujące swoimi zdobieniami do klasycznych, starożytnych motywów, model Ancona, prezentujący ciekawie skomponowaną plątaninę linii, przywodzących na myśl motywy roślinne, jak i Ambasador prezentujący się bardzo efektownie i elegancko.

Kieliszki do wina czerwonego i białego, koniaku oraz szampana stanowią nieodzowny element wyposażenia każdego domu. Dzięki nim można w pełni cieszyć się smakiem, aromatem oraz barwą szlachetnych napojów alkoholowych.

Kolejność:

Filtruj według:

Kolekcje:
Zdobienie:
Mycie:
Produkty w promocji:
Flaga:
wyczyść filtry